Kariera

Kariera z portem lotniczym Warszawa Radom jako obsługa klienta lub kierowca. Zapraszamy wszystkich serdecznie na rekrutację. Naprawdę warto zadzwonić do koordynatora naszej firmy. Sam się przekonasz że nasza firma jest inna niż wszystkie. Nie szukamy aby cię oszukać, nie chcemy zarobić na tobie pieniędzy, chcemy abyś ty był szczęśliwy i pracował w dobrze rozwijającej się firmie którą sam będziesz tworzył pomagał kolegom oraz współpracował na naprawdę fajnym przyjacielskim poziomie.

Kariera Port Lotniczy Warszawa Radom. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych karierą oraz rozwojem osobistym w naszej firmie. Obecnie rekrutujemy na kilka stanowisk między innymi kierowca minibusa, obsługa klienta poprzez telefon, mechanik, koordynator biura.

Działamy już od wielu lat na rynku transportu pomiędzy Warszawą a Radomiem. Także jeżeli kiedykolwiek marzyłeś o pracy w branży transportu osób prywatnych oraz zastanawiasz się czy pasujesz do obsługi klienta niezwłocznie skontaktuj się z przedstawicielem naszej firmy.

Obecnie jesteśmy małym rozwijającym się zespołem młodych ambitnych ludzi którzy chcą coś zrobić w życiu. Oczywiście praca w transporcie nie jest łatwym orzechem do zgryzienia.

Aczkolwiek jeżeli jesteś osobą która jest w stanie sobie poradzić w obsłudze klienta oraz doradzaniu pasażerom którzy właśnie wylądowali na lotnisku w Radomiu. Co dokładnie jest im potrzebne oraz mieć możliwość pomocy ludziom którzy niestety wcześniej się nie zabezpieczyli.

W naszej firmie będziesz miał możliwość nie tylko wypożyczalnia samochodów osobowych osobom prywatnym. Ale także będziesz miał możliwość do radzenia taksówki lub minibusa.


Nasza firma zatrudnia ludzi także po 50 roku życia!

Przygoda w pracy w transporcie jest nie zaraz nie jest zarezerwowana tylko dla młodych ludzi. Jeżeli nie jesteś już młody ale nadal Chciałbyś pracować i zastanawiasz się co dokładnie możesz w życiu robić Nasza firma jest dla ciebie idealnym rozwiązaniem.

Kariera Nie mamy problemów zatrudnić ludzi w wieku 50 lub 65 lat Zapraszamy serdecznie na naszą reprezentację.

Zatrudniamy ludzi tak jak napisaliśmy powyżej po 50 nawet po sześćdziesiątce dla nas Wiek nie ma problemu. Jeżeli tylko chciałbyś podjąć pracę w naszej firmie nawet w obsłudze klienta lub jako kierowca samochodu osobowego wiozący ludzi bezpośrednio z lotniska warszawa-radom do lotniska na przykład Warszawa Chopina lub na lotnisko Warszawa Modlin.

Z chęcią Zatrudnimy ciebie i nie będziemy stawiać tobie niesamowitych nie wiadomo jakich oczekiwań które jak każdy wie przeciętne polskie korporacje stawiają młodym ludziom.

Naszym koordynatorem do zatrudniania nowych pracowników jest pani Ewa, sama ma ponad 50 lat także nie będziesz szedł na rozmowę kwalifikacyjną do jakiegoś dwudziestoletniego leszcza który będzie tobie mówił co masz robić.

My wiemy bardzo dobrze o co w życiu chodzi i ten biznes nie jest naszym pierwszym biznesem aczkolwiek szukamy rzetelnych ludzi którzy pomogą nam rozwinąć naszą firmę za godne pieniądze. Nie szukamy pracowników którzy przyjdą na chwilę i wezmą od nas grosze czyli na przykład 2000 zł na miesiąc. Szukamy ludzi którzy chcą pracować dla nas nie na zlecenie a na umowę o pracę i zarabiać godne pieniądze nawet do 7000 zł miesięcznie oczywiście zależności jak na biznes idzie.

Nie mamy problemów aby zatrudnić ludzi w wieku 50 lub 65 lat Zapraszamy serdecznie na naszą rekrutację.
Nie mamy problemów aby zatrudnić ludzi w wieku 50 lub 65 lat Zapraszamy serdecznie na naszą reprezentację.

Gdzie znajdę pracę po 50 lub 60 roku życia?

W naszej firmie doceniamy ludzi którzy mają już jakieś doświadczenie niekoniecznie w naszej branży aczkolwiek doświadczenie życiowe dla nas ma bardzo duże znaczenie. Ponieważ wiemy że przykładowo weźmiemy samochód w leasing dla naszej firmy taksówkarskiej, transportowej, lub po prostu wypożyczalni samochodów osobowych dla ludzi którzy którzy wylądowali na lotnisku w Radomiu szukają transportu do innej części Polski.

Z doświadczenia wiem że jeżeli weźmiemy z Leasing samochód który jest wart powietrzny 200 000 zł, i danego jak każdy wie przeciętnemu 22 latkowi szanse na zwiększenie tragedii życiowej wzrastają dwukrotnie. Dlatego szukamy ludzi doświadczonych którzy posiadają już jakieś doświadczenie w życiu i jak mamy mu samochód w leasing który będzie jeździł codziennie to wiemy że będzie dbał o ten samochód Dodatkowo w przyszłości ten samochód będzie jeździł kilka konkretnych lat.

Wiadomo że będzie możliwość odkupienia tego samochodu czy nawet używania go że nienormowanym czasie pracy dla nas ten nie ma większego znaczenia. Aczkolwiek szukamy ludzi zaufanych No którzy po prostu jak damy im dobry samochód czy dobry sprzęt Uszanuję to będą o to dbać i chcemy aby współpraca między nami i naszymi pracownikami przebiegała w naprawdę korzystnych warunkach.

Nasza firma wywodzi swoje korzenie z zagranicznych firm. A więc u nas nie stosuje się żadnego krzyczenia na pracownika czy jakiś bezsensownych rzeczy typu spóźnienia z wypłatami i czy jakieś tam rzeczy które w przeciętnej małej firmie zdarzają się wiadomo często.

W naszej firmie chodzi o to żeby osoba która dołączyła do naszej firmy dbała o sprzęt i była skrupulatna w tym co robi. Z wiadomych przyczyn na obsługę klienta lub telefoniczną obsługę najlepiej wziąć młodą osobę która będzie cały czas ogarniała wszystkie te komputerowe sprawy i będzie w stanie wysyłać zlecenia do kierowców. No ale nie na tym wszystkim jest firma zbudowana. Potrzebujemy ludzi którzy naprawdę rzetelnie będą z nami współpracować i nie boją się każdej pracy. Nawet biorąc pod uwagę to że kiedyś w przyszłości może się zepsuć Twojemu koledze z którym pracujesz samochód wiadomość przyczyn wiemy że młody człowiek nie wstanie o 2:00 w nocy żeby pomóc swojemu koledze. Ponieważ niestety tak został wychowany.

A więc my szukamy ludzi którzy byli jeszcze wychowywani w tamtych czasach a w obecnych czasach chcą wnieść coś nowego do naszej firmy.

Zamów
Zadzwoń do nas!