Kariera jako prywatny kierowca

Kariera z portem lotniczym Warszawa Radom jako obsługa klienta lub kierowca. Zapraszamy wszystkich serdecznie na rekrutację. Naprawdę warto zadzwonić do koordynatora naszej firmy. Sam się przekonasz że nasza firma jest inna niż wszystkie. Nie szukamy aby cię oszukać, nie chcemy zarobić na tobie pieniędzy, chcemy abyś ty był szczęśliwy i pracował w dobrze rozwijającej się firmie którą sam będziesz tworzył pomagał kolegom oraz współpracował na naprawdę fajnym przyjacielskim poziomie.


PRACA JAKO PRYWATNY KIEROWCA

Szukasz Takiej Pracy?

Zarobek jest ustalany indywidualnie.

Dzwoń Tel: (+48) 796 942 121


Kariera Port Lotniczy Warszawa Radom. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych karierą oraz rozwojem osobistym w naszej firmie. Obecnie rekrutujemy na kilka stanowisk między innymi kierowca minibusa, obsługa klienta poprzez telefon, mechanik, koordynator biura.

Działamy już od wielu lat na rynku transportu pomiędzy Warszawą a Radomiem. Także jeżeli kiedykolwiek marzyłeś o pracy w branży transportu osób prywatnych oraz zastanawiasz się czy pasujesz do obsługi klienta niezwłocznie skontaktuj się z przedstawicielem naszej firmy.

Obecnie jesteśmy małym rozwijającym się zespołem młodych ambitnych ludzi którzy chcą coś zrobić w życiu. Oczywiście praca w transporcie nie jest łatwym orzechem do zgryzienia.

Aczkolwiek jeżeli jesteś osobą która jest w stanie sobie poradzić w obsłudze klienta oraz doradzaniu pasażerom którzy właśnie wylądowali na lotnisku w Radomiu. Co dokładnie jest im potrzebne oraz mieć możliwość pomocy ludziom którzy niestety wcześniej się nie zabezpieczyli.

W naszej firmie będziesz miał możliwość nie tylko wypożyczalnia samochodów osobowych osobom prywatnym. Ale także będziesz miał możliwość do radzenia taksówki lub minibusa.


Nasza firma zatrudnia ludzi także po 50 roku życia!

Przygoda w pracy w transporcie jest nie zaraz nie jest zarezerwowana tylko dla młodych ludzi. Jeżeli nie jesteś już młody ale nadal Chciałbyś pracować i zastanawiasz się co dokładnie możesz w życiu robić Nasza firma jest dla ciebie idealnym rozwiązaniem.

Kariera Nie mamy problemów zatrudnić ludzi w wieku 50 lub 65 lat Zapraszamy serdecznie na naszą reprezentację.

Zatrudniamy ludzi tak jak napisaliśmy powyżej po 50 nawet po sześćdziesiątce dla nas Wiek nie ma problemu. Jeżeli tylko chciałbyś podjąć pracę w naszej firmie nawet w obsłudze klienta lub jako kierowca samochodu osobowego wiozący ludzi bezpośrednio z lotniska warszawa-radom do lotniska na przykład Warszawa Chopina lub na lotnisko Warszawa Modlin.

Z chęcią Zatrudnimy ciebie i nie będziemy stawiać tobie niesamowitych nie wiadomo jakich oczekiwań które jak każdy wie przeciętne polskie korporacje stawiają młodym ludziom.

Naszym koordynatorem do zatrudniania nowych pracowników jest pani Ewa, sama ma ponad 50 lat także nie będziesz szedł na rozmowę kwalifikacyjną do jakiegoś dwudziestoletniego leszcza który będzie tobie mówił co masz robić.

My wiemy bardzo dobrze o co w życiu chodzi i ten biznes nie jest naszym pierwszym biznesem aczkolwiek szukamy rzetelnych ludzi którzy pomogą nam rozwinąć naszą firmę za godne pieniądze. Nie szukamy pracowników którzy przyjdą na chwilę i wezmą od nas grosze czyli na przykład 2000 zł na miesiąc. Szukamy ludzi którzy chcą pracować dla nas nie na zlecenie a na umowę o pracę i zarabiać godne pieniądze nawet do 7000 zł miesięcznie oczywiście zależności jak na biznes idzie.

Nie mamy problemów aby zatrudnić ludzi w wieku 50 lub 65 lat Zapraszamy serdecznie na naszą rekrutację.
Nie mamy problemów aby zatrudnić ludzi w wieku 50 lub 65 lat Zapraszamy serdecznie na naszą reprezentację.

Gdzie znajdę pracę po 50 lub 60 roku życia?

W naszej firmie doceniamy ludzi którzy mają już jakieś doświadczenie niekoniecznie w naszej branży aczkolwiek doświadczenie życiowe dla nas ma bardzo duże znaczenie. Ponieważ wiemy że przykładowo weźmiemy samochód w leasing dla naszej firmy taksówkarskiej, transportowej, lub po prostu wypożyczalni samochodów osobowych dla ludzi którzy którzy wylądowali na lotnisku w Radomiu szukają transportu do innej części Polski.

Z doświadczenia wiem że jeżeli weźmiemy z Leasing samochód który jest wart powietrzny 200 000 zł, i danego jak każdy wie przeciętnemu 22 latkowi szanse na zwiększenie tragedii życiowej wzrastają dwukrotnie. Dlatego szukamy ludzi doświadczonych którzy posiadają już jakieś doświadczenie w życiu i jak mamy mu samochód w leasing który będzie jeździł codziennie to wiemy że będzie dbał o ten samochód Dodatkowo w przyszłości ten samochód będzie jeździł kilka konkretnych lat.

Wiadomo że będzie możliwość odkupienia tego samochodu czy nawet używania go że nienormowanym czasie pracy dla nas ten nie ma większego znaczenia. Aczkolwiek szukamy ludzi zaufanych No którzy po prostu jak damy im dobry samochód czy dobry sprzęt Uszanuję to będą o to dbać i chcemy aby współpraca między nami i naszymi pracownikami przebiegała w naprawdę korzystnych warunkach.

Nasza firma wywodzi swoje korzenie z zagranicznych firm. A więc u nas nie stosuje się żadnego krzyczenia na pracownika czy jakiś bezsensownych rzeczy typu spóźnienia z wypłatami i czy jakieś tam rzeczy które w przeciętnej małej firmie zdarzają się wiadomo często.

W naszej firmie chodzi o to żeby osoba która dołączyła do naszej firmy dbała o sprzęt i była skrupulatna w tym co robi. Z wiadomych przyczyn na obsługę klienta lub telefoniczną obsługę najlepiej wziąć młodą osobę która będzie cały czas ogarniała wszystkie te komputerowe sprawy i będzie w stanie wysyłać zlecenia do kierowców. No ale nie na tym wszystkim jest firma zbudowana. Potrzebujemy ludzi którzy naprawdę rzetelnie będą z nami współpracować i nie boją się każdej pracy. Nawet biorąc pod uwagę to że kiedyś w przyszłości może się zepsuć Twojemu koledze z którym pracujesz samochód wiadomość przyczyn wiemy że młody człowiek nie wstanie o 2:00 w nocy żeby pomóc swojemu koledze. Ponieważ niestety tak został wychowany.

A więc my szukamy ludzi którzy byli jeszcze wychowywani w tamtych czasach a w obecnych czasach chcą wnieść coś nowego do naszej firmy.

Kariera jako prywatny kierowca, szofer, taksówka itp.. Dzwoń do naszej firmy zatrudniamy do obsługi klienta oraz zawodowych kierowców.

Zamów naszą firmę która będzie pomagać Tobie w realizacji szeroko pojętych usług transportu osobowego transportu na lotniska w Warszawie transportujemy naszych klientów tanio skutecznie i zawsze na czas a więc mamy możliwość współpracy z najlepszymi taksówkarzami posiadamy szeroko pojętą korporacja taksówkarska która działa w całej Polsce i zapraszamy ciebie w momencie kiedy wylądujesz na jednym z lotnisk w Polsce do bezpośredniego kontaktu telefonicznego z naszym biurem obsługi klienta w Warszawie. 

Taksówki na Lotnisko Warszawa, Modlin, Radom, Lotnisko Chopina i Transport Osobowy
Taksówki na Lotnisko Warszawa, Modlin, Radom, Lotnisko Chopina i Transport Osobowy

Taksówka Modlin, Warszawa, Radom, Taksówka Modlin, Warszawa, Radom – Tanie Taxi Transport osobowy na Port Lotniczy ✈️ Dzwoń umawiaj się z naszymi kierowcami.

Taksówka Modlin, Warszawa, Radom Taxi
Taksówka Modlin, Warszawa, Radom Taxi

Taxi na Lotnisko Port Lotniczy Warszawa-Radom

Taxi na Lotnisko Port Lotniczy Warszawa-Radom – Taxi Radom Warszawa

Ile kosztuje Taxi Radom Warszawa?

Koszt taksówki z portu lotniczego w Radomiu do Warszawy w naszej firmie transportowej kosztuje od 250 zł do 550 zł. Wszystko zależy od czasu czy jest to weekend czy dzień pracujący. Oraz o ile wcześniej taksówkarz zostanie powiadomiony o transporcie.

Koszt transportu pomiędzy Lotniskami?
Koszt transportu pomiędzy lotniskiem Modlin a lotniskiem Chopina wynosi od 150zł do 200zł w klasie komfort a w klasie biznes to koszt 200zł do 250zł. Cena regulowana jest również na podstawie godziny przylotu oraz dnia tygodnia.

Jak daleko Państwo dejedziecie z Lotniska Warszawa Radom?

Nasi taksówkarze specjaliści od transportu osobowego dojadą praktycznie do każdego miejsca w Polsce, z Radomia zawieziemy ciebie do Łodzi z Modlina nasz kierowca przetransportuję ciebie do Wrocłąwia, oczywiście ustawiamy także miasta Kraków, Bydgoszcz, Poznań, Gdańsk, szczecin oraz Rzeszów praktycznie każde miasto w Polsce jest w zasięgu naszych kierowców.

Ile wcześniej muszę zamawiać kierowcę na lotnisko?

Nasi kierowcy pracują praktycznie 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę a więc kilka godzin wcześniej to najlepsze rozwiązanie aczkolwiek istnieje możliwość zamówić naszego kierowcę godzinę wcześniej za dodatkową opłatą i przyjedzie 30 minut od telefonu.

Do kogo jest skierowana nasza oferta?

Taxi Radom Warszawa oferta skierowana jest dla pasażerów którzy lądują na lotnisko w Radomiu oraz oczywiście dla osób które mieszkają w Warszawie i chcą dostać się na lotnisko Warszawa Radom lub lotnisko w Modlinie.

Ile trwa podróż pomiędzy portem lotniczym w Radomiu, Modlinie a Warszawą?

Średnio transport trwa około 1,40 do 2,5 godziny czasu, w godzinach szczytu czasami trwa to od godziny czasu ekstra do półtorej godziny drogi dodatkowej. Wszystko zależy od dnia i od godziny kiedy Państwo zamówiće naszą taksówkę.

Jakie samochody posiada państwa firma taksówkarska?

W ofercie naszych samochodów firmowych znajdziecie samochody luksusowe Porsche, Mercedes, BMW oraz samochody ekonomiczne Toyota Renault oraz Opel.

Jakie usługi dodatkowe państwo proponujecie?

Transport z lotniska pod sam dom, hotel, dworzec czy też inne wyznaczone miejsce w Warszawie, Krakowie lub Radomiu.
Transport na lotnisko z pod domu (Warszawa), hotelu, luksusowego apartamentu czy też innego wyznaczonego miejsca.
Transport dzieci 0-10 lat w specjalnych fotelikach lub nosidełkach.
Transfery firmowe oraz zorganizowany przewóz osób na większe auta.
Transfery międzylotniskowe, Modlin, Warszawa, Radom
Tanie transfery międzymiastowe Modlin, Warszawa, Łódź, Lublin, Radom, Kielce, Siedlce oraz inne.
Przewóz osób niepełnosprawnych.
Przewóz, transport paczek lotniczych.
Oraz inne nietypowe transporty.

Które z portów lotniczych państwo obsługujecie?

Modlin, Okęcie Lotnisko Chopina, Radom, Łódz, Kraków, Bydgoszcz, Lublin i Gdańsk.  

Czy należy państwa informować że jeden z pasażerów to dziecko?

Tak prosimy o poinformowanie na naszego biura obsługi klienta o tym że będzie podróżowało z wami dziecko i proszę podać wiek pasażera.

Czy opłata za taksówkę na Radom Warszawa może zwiększyć się w czasie podróży?

Nie, Ustalona jest stała opłata za przejazd z Centrum Warszawy do Lotniska Warszawa Radom, Modlin lub Chopina, dodatkowo nasze biuro obsługi klienta poda Państwu dokładną cenę przejazdu przez telefon.Taxi Modlin ☑️

Czy oferujecie państwo podróże w biznes klasie?

Tak, jeżeli potrzebujecie Państwo podwyższonego standardu usługi taxi Modlin Warszawa proponujemy opcję: biznes klasa ( Mercedes AMG, BMW wersji 7, Porche oraz Renault i Toyota wyposażenie biznes pakiet).
W ramach tej usługi transportowej otrzymują Państwo do dyspozycji samochód klasy biznes z kierowcą w garniturze.

Ile kosztuje biznes pakiet?

Biznes pakiet przejazd pomiędzy lotniskiem w Radomiu a lotniskiem w Modlinie lub Warszawą kosztuje 300 zł do 600 zł. W szczególnych przypadkach możemy wysłać samochód w wersji SUV lub Mercedesa S klasa.

Czy trzeba zgłaszać Państwu większą ilość bagaży/wózek dla dziecka?

Tak, prosimy o poinformowanie naszej firmy ponieważ wyślemy auto typu kombi aby Państwa podróż była bezpieczna i komfortowa.

Czy jest możliwość szybszej podróży?

Czas przejazdu do/z Radomia do Warszawy zajmuje zwykle około 2h i kilka minut (planując trasę podróż należy powiadomić dyspozytora, z naszej strony wyliczamy czas z uwzględnieniem aktualnej sytuacji na drogach w Warszawie i Radomiu).

Transfer Lotniskowy z Modlina
Transfer Lotniskowy z Modlina

Dziękujemy serdecznie i mamy nadzieję że dodasz komentarz poniżej. Zawsze czekamy na informacje od naszych klientow, ponieważ jeżeli coś jest nie tak lub jeżeli jesteś jednym z osób które chciałaby dodać dodatkowo firmę wystarczy wpisać w reportażu na dole naszej strony swoje imię nazwisko oraz stronę internetową Twojej firmy transportowej, na pewno dodamy ją do listy Taxi na Lotnisko Modlin.

Taxi na Lotnisko – Najtańsza Taksówka z Warszawy do Lotniska Warszawa Radom!

TAXI WARSZAWA RADOM

Taxi na Lotnisko Warszawa Radom Tanio - Umów Taxi z Warszawy do Radomia
Taxi na Lotnisko Warszawa Radom Tanio – Umów Taxi z Warszawy do Radomia

TAXI NA LOTNISKO RADOM & TAKSÓWKA NA LOTNISKO CHOPINA Z LOTNISKA WARSZAWA RADOM
TAXI LOTNISKO MODLIN

Nasza firma oferuje usługi najwyższej jakości oraz kierowców którzy profesjonalnie zajmują sie przewozem pasażerów od lat. Priorytetowym aspektem firmy oraz mottem jest bezpieczeństwo i profesjonalizm, to własnie z naszą firmą każda podróż zakończy się sukcesem. Nasi klientci wybierają nas nie bez powodu, otóż ceny , komfort przejazdu i miłe towarzystwo profesjonalnego kierowcy to gwarancja miłej podróży.


Masz Pytania? Zamów Taxi Radom Warszawa!

Zadzwoń do naszego Biura! Posiadamy bardzo komfortowe samochody, taxi z dworca centralnego na lotnisko Chopina oraz Taxi dworzec centralny na lotnisko Warszawa Radom. Odbieramy klientów z pod domu i wieziemy na Mazowiecki Port Lotniczy Warszawa-Modlin na lotnisko Chopina lub na Lotnisko Radom .

Taxi Mazowiecki Port Lotniczy Warszawa-Modlin, TAXI NA LOTNISKO RADOM, SERWIS TAKÓWKI NA PORT LOTNICZY RADOM i TRANSPORT NA LOTNISKO CHOPINA WARSZAWA

Taksówka na lotnisko Radom – Taxi Modlin Warszawa – Transport na lotnisko Warszawa

Tel: (+48) 796 942 121

Taxi na Lotnisko Modlin Taxi Radom Warszawa, Taxi Modlin do Lotniska Radom

Radom do Modlin, transport Modlin Warszawa do lotniska w Radomiu, Taxi | Port Lotniczy Warszawa-Radom – Warsaw Radom Airport, tanie taksówki, niskie ceny, Taksówki z lotniska Radom do Warszawy. Tanie taxi z Warszawy do Radomia!

Taxi na Lotnisko Modlin
Taxi na Lotnisko Modlin oraz Taxi pomiędzy lotniskami

TAXI NA LOTNISKO WARSZAWA RADOM MODLIN I CHOPINA

Taxi na Lotnisko Radom

Taksówka Modlin, Warszawa, ⚠️ Radom – Tanie Taxi ☑️ Transport osobowy na Port Lotniczy ✈️ Dzwoń umawiaj się z naszymi kierowcami. Lotnisko Warszawa/Modlin jest najszybciej rozwijającym się lotniskiem w regionie w latach 2014-2015.


Transfer Lotnisko Chopina Taxi Modlin Warszawa & Taxi na lotnisko Chopina – Transport – Taxi CPK – Centralny Port Komunikacyjny – Taxi Lotnisko Radom

Odbieramy klientów z pod domu i wieziemy na Mazowiecki Port Lotniczy Warszawa-Modlin. Lotnisko Chopina, Taxi na port Radom, Taxi Mazowiecki Port Lotniczy Warszawa-Modlin, TAXI NA LOTNISKO … Taxi Modlin Warszawa – Transport na lotnisko Warszawa – Radom – Taxi – Najtaniej na rynku Port Lotniczy Warszawa Radom

Transfer Lotnisko Chopina
Transfer Lotnisko Chopina

Zadzwoń do nas!