Kontakt

Kontakt Z naszą firmą

Address

Ul,piaskowa 35/25
Legionowo Piaski,
Woj, Mazowieckie Polska

Poniedziałek - Piątek

od 7.00 - do 21.00

Sobota

od 7.00 - do 24.00


Zadzwoń

+48 796 942 121

Taxi Lotnisko Radom, Modlin i Lotnisko Chopina
Fax

+61 (0) 3 8376 6284

 

Kontakt Online


  Kontakt do naszej firmy taksówkarskiej w Radomiu, Modlinie i w Warszawie.

  Taksówki na Lotnisko Warszawa, Modlin, Radom, Lotnisko Chopina i Transport Osobowy
  Taksówki na Lotnisko Warszawa, Modlin, Radom, Lotnisko Chopina i Transport Osobowy

  Taksówka Modlin, Warszawa, Radom, Taksówka Modlin, Warszawa, Radom – Tanie Taxi Transport osobowy na Port Lotniczy ✈️ Dzwoń umawiaj się z naszymi kierowcami.

  Taksówka Modlin, Warszawa, Radom Taxi
  Taksówka Modlin, Warszawa, Radom Taxi O nas – taxi na lotnisko Radom Warszawa, informacje o naszej firmie, zobacz dla czego warto wybrać naszą firmę transportową w Radomiu.

  Taxi na Lotnisko Port Lotniczy Warszawa-Radom

  O nas – taxi na lotnisko Radom Warszawa, informacje o naszej firmie, zobacz dla czego warto wybrać naszą firmę transportową w Radomiu.

  Taxi na Lotnisko Port Lotniczy Warszawa-Radom – Taxi Radom Warszawa

  Ile kosztuje Taxi Radom Warszawa?

  Koszt taksówki z portu lotniczego w Radomiu do Warszawy w naszej firmie transportowej kosztuje od 250 zł do 550 zł. Wszystko zależy od czasu czy jest to weekend czy dzień pracujący. Oraz o ile wcześniej taksówkarz zostanie powiadomiony o transporcie.

  Koszt transportu pomiędzy Lotniskami?
  Koszt transportu pomiędzy lotniskiem Modlin a lotniskiem Chopina wynosi od 150zł do 200zł w klasie komfort a w klasie biznes to koszt 200zł do 250zł. Cena regulowana jest również na podstawie godziny przylotu oraz dnia tygodnia.

  Jak daleko Państwo dejedziecie z Lotniska Warszawa Radom?

  Nasi taksówkarze specjaliści od transportu osobowego dojadą praktycznie do każdego miejsca w Polsce, z Radomia zawieziemy ciebie do Łodzi z Modlina nasz kierowca przetransportuję ciebie do Wrocłąwia, oczywiście ustawiamy także miasta Kraków, Bydgoszcz, Poznań, Gdańsk, szczecin oraz Rzeszów praktycznie każde miasto w Polsce jest w zasięgu naszych kierowców.

  Ile wcześniej muszę zamawiać kierowcę na lotnisko?

  Nasi kierowcy pracują praktycznie 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę a więc kilka godzin wcześniej to najlepsze rozwiązanie aczkolwiek istnieje możliwość zamówić naszego kierowcę godzinę wcześniej za dodatkową opłatą i przyjedzie 30 minut od telefonu.

  Do kogo jest skierowana nasza oferta?

  Taxi Radom Warszawa oferta skierowana jest dla pasażerów którzy lądują na lotnisko w Radomiu oraz oczywiście dla osób które mieszkają w Warszawie i chcą dostać się na lotnisko Warszawa Radom lub lotnisko w Modlinie.

  Ile trwa podróż pomiędzy portem lotniczym w Radomiu, Modlinie a Warszawą?

  Średnio transport trwa około 1,40 do 2,5 godziny czasu, w godzinach szczytu czasami trwa to od godziny czasu ekstra do półtorej godziny drogi dodatkowej. Wszystko zależy od dnia i od godziny kiedy Państwo zamówiće naszą taksówkę.

  Jakie samochody posiada państwa firma taksówkarska?

  W ofercie naszych samochodów firmowych znajdziecie samochody luksusowe Porsche, Mercedes, BMW oraz samochody ekonomiczne Toyota Renault oraz Opel.

  Jakie usługi dodatkowe państwo proponujecie?

  Transport z lotniska pod sam dom, hotel, dworzec czy też inne wyznaczone miejsce w Warszawie, Krakowie lub Radomiu.
  Transport na lotnisko z pod domu (Warszawa), hotelu, luksusowego apartamentu czy też innego wyznaczonego miejsca.
  Transport dzieci 0-10 lat w specjalnych fotelikach lub nosidełkach.
  Transfery firmowe oraz zorganizowany przewóz osób na większe auta.
  Transfery międzylotniskowe, Modlin, Warszawa, Radom
  Tanie transfery międzymiastowe Modlin, Warszawa, Łódź, Lublin, Radom, Kielce, Siedlce oraz inne.
  Przewóz osób niepełnosprawnych.
  Przewóz, transport paczek lotniczych.
  Oraz inne nietypowe transporty.

  Które z portów lotniczych państwo obsługujecie?

  Modlin, Okęcie Lotnisko Chopina, Radom, Łódz, Kraków, Bydgoszcz, Lublin i Gdańsk.  

  Czy należy państwa informować że jeden z pasażerów to dziecko?

  Tak prosimy o poinformowanie na naszego biura obsługi klienta o tym że będzie podróżowało z wami dziecko i proszę podać wiek pasażera.

  Czy opłata za taksówkę na Radom Warszawa może zwiększyć się w czasie podróży?

  Nie, Ustalona jest stała opłata za przejazd z Centrum Warszawy do Lotniska Warszawa Radom, Modlin lub Chopina, dodatkowo nasze biuro obsługi klienta poda Państwu dokładną cenę przejazdu przez telefon.Taxi Modlin ☑️

  Czy oferujecie państwo podróże w biznes klasie?

  Tak, jeżeli potrzebujecie Państwo podwyższonego standardu usługi taxi Modlin Warszawa proponujemy opcję: biznes klasa ( Mercedes AMG, BMW wersji 7, Porche oraz Renault i Toyota wyposażenie biznes pakiet).
  W ramach tej usługi transportowej otrzymują Państwo do dyspozycji samochód klasy biznes z kierowcą w garniturze.

  Ile kosztuje biznes pakiet?

  Biznes pakiet przejazd pomiędzy lotniskiem w Radomiu a lotniskiem w Modlinie lub Warszawą kosztuje 300 zł do 600 zł. W szczególnych przypadkach możemy wysłać samochód w wersji SUV lub Mercedesa S klasa.

  Czy trzeba zgłaszać Państwu większą ilość bagaży/wózek dla dziecka?

  Tak, prosimy o poinformowanie naszej firmy ponieważ wyślemy auto typu kombi aby Państwa podróż była bezpieczna i komfortowa.

  Czy jest możliwość szybszej podróży?

  Czas przejazdu do/z Radomia do Warszawy zajmuje zwykle około 2h i kilka minut (planując trasę podróż należy powiadomić dyspozytora, z naszej strony wyliczamy czas z uwzględnieniem aktualnej sytuacji na drogach w Warszawie i Radomiu).

  Transfer Lotniskowy z Modlina O nas - taxi na lotnisko Radom Warszawa, informacje o naszej firmie, zobacz dla czego warto wybrać naszą firmę transportową w Radomiu.
  Transfer Lotniskowy z Modlina – O nas – taxi na lotnisko Radom Warszawa, informacje o naszej firmie, zobacz dla czego warto wybrać naszą firmę transportową w Radomiu.

  Dziękujemy serdecznie i mamy nadzieję że dodasz komentarz poniżej. Zawsze czekamy na informacje od naszych klientow, ponieważ jeżeli coś jest nie tak lub jeżeli jesteś jednym z osób które chciałaby dodać dodatkowo firmę wystarczy wpisać w reportażu na dole naszej strony swoje imię nazwisko oraz stronę internetową Twojej firmy transportowej, na pewno dodamy ją do listy Taxi na Lotnisko Modlin.

  Taxi na Lotnisko – Najtańsza Taksówka z Warszawy do Lotniska Warszawa Radom!

  TAXI WARSZAWA RADOM

  Taxi na Lotnisko Warszawa Radom Tanio - Umów Taxi z Warszawy do Radomia O nas - taxi na lotnisko Radom Warszawa, informacje o naszej firmie, zobacz dla czego warto wybrać naszą firmę transportową w Radomiu.
  Taxi na Lotnisko Warszawa Radom Tanio – Umów Taxi z Warszawy do Radomia

  TAXI NA LOTNISKO RADOM & TAKSÓWKA NA LOTNISKO CHOPINA Z LOTNISKA WARSZAWA RADOM
  TAXI LOTNISKO MODLIN

  Nasza firma oferuje usługi najwyższej jakości oraz kierowców którzy profesjonalnie zajmują sie przewozem pasażerów od lat. Priorytetowym aspektem firmy oraz mottem jest bezpieczeństwo i profesjonalizm, to własnie z naszą firmą każda podróż zakończy się sukcesem. Nasi klientci wybierają nas nie bez powodu, otóż ceny , komfort przejazdu i miłe towarzystwo profesjonalnego kierowcy to gwarancja miłej podróży.


  Masz Pytania? Zamów Taxi Radom Warszawa!

  Zadzwoń do naszego Biura! Posiadamy bardzo komfortowe samochody, taxi z dworca centralnego na lotnisko Chopina oraz Taxi dworzec centralny na lotnisko Warszawa Radom. Odbieramy klientów z pod domu i wieziemy na Mazowiecki Port Lotniczy Warszawa-Modlin na lotnisko Chopina lub na Lotnisko Radom .

  Taxi Mazowiecki Port Lotniczy Warszawa-Modlin, TAXI NA LOTNISKO RADOM, SERWIS TAKÓWKI NA PORT LOTNICZY RADOM i TRANSPORT NA LOTNISKO CHOPINA WARSZAWA

  Taksówka na lotnisko Radom – Taxi Modlin Warszawa – Transport na lotnisko Warszawa

  Tel: (+48) 796 942 121

  Taxi na Lotnisko Modlin Taxi Radom Warszawa, Taxi Modlin do Lotniska Radom

  Radom do Modlin, transport Modlin Warszawa do lotniska w Radomiu, Taxi | Port Lotniczy Warszawa-Radom – Warsaw Radom Airport, tanie taksówki, niskie ceny, Taksówki z lotniska Radom do Warszawy. Tanie taxi z Warszawy do Radomia!

  Taxi na Lotnisko Modlin O nas - taxi na lotnisko Radom Warszawa, informacje o naszej firmie, zobacz dla czego warto wybrać naszą firmę transportową w Radomiu.
  Taxi na Lotnisko Modlin oraz Taxi pomiędzy lotniskami

  TAXI NA LOTNISKO WARSZAWA RADOM MODLIN I CHOPINA

  Taxi na Lotnisko Radom

  Taksówka Modlin, Warszawa, ⚠️ Radom – Tanie Taxi ☑️ Transport osobowy na Port Lotniczy ✈️ Dzwoń umawiaj się z naszymi kierowcami. Lotnisko Warszawa/Modlin jest najszybciej rozwijającym się lotniskiem w regionie w latach 2014-2015.

  O nas – taxi na lotnisko Radom Warszawa, informacje o naszej firmie, zobacz dla czego warto wybrać naszą firmę transportową w Radomiu.


  Transfer Lotnisko Chopina Taxi Modlin Warszawa & Taxi na lotnisko Chopina – Transport – Taxi CPK – Centralny Port Komunikacyjny – Taxi Lotnisko Radom

  Odbieramy klientów z pod domu i wieziemy na Mazowiecki Port Lotniczy Warszawa-Modlin. Lotnisko Chopina, Taxi na port Radom, Taxi Mazowiecki Port Lotniczy Warszawa-Modlin, TAXI NA LOTNISKO … Taxi Modlin Warszawa – Transport na lotnisko Warszawa – Radom – Taxi – Najtaniej na rynku Port Lotniczy Warszawa Radom

  Transfer Lotnisko Chopina O nas - taxi na lotnisko Radom Warszawa, informacje o naszej firmie, zobacz dla czego warto wybrać naszą firmę transportową w Radomiu.
  Transfer Lotnisko Chopina

  Kontakt do naszej firmy taksówkarskiej w Radomiu, Modlinie i w Warszawie. Zapraszamy do rozmowy lub do wysłania SMS w celu potwierdzenia. O nas – taxi na lotnisko Radom Warszawa, informacje o naszej firmie, zobacz dla czego warto wybrać naszą firmę transportową w Radomiu.

  Zadzwoń do nas!