O nas

O nas, odkąd dowiedzieliśmy się o rozbudowie portu lotniczego w Radomiu. Praktycznie z dnia na dzień otworzyliśmy stronę internetową. Za Działaliśmy bardzo szybko ponieważ dowiedzieliśmy się o trwającej rozbudowie naszego lotniska.

Bardzo szybko zorientowaliśmy się że nisza pomiędzy warszawskimi lotniskami a portem lotniczym w Radomiu będzie jedną z czołowych inwestycji biznesowych.

Lotnisko w Radomiu właścicielem tego lotniska jest przedsiębiorstwo państwowe porty lotnicze wcześniej mieliśmy niestety kilka kontraktu oraz kilka zerwanych warunków przetargu. Obecnie w budynku 30 stanowisk check-in budynek 35 metrów kwadratowych powierzchni użytkowej.

Nasi klienci to po prostu zwykli ludzie którzy podróżują pomiędzy Radomiem Warszawą oraz Krakowem a nawet Wrocławiem oraz Poznaniem. Także działamy już na rynku przewozu osób oraz mienia od wielu lat. Atutem naszej firmy jest to że zatrudniamy osoby które posiadają już jakieś doświadczenie życiowe. Nie zatrudniamy Raczej ludzi którzy mają po 20 lat i szukają wrażeń. Ponieważ jeżeli chodzi o samolot lub o dostanie się na miejsce wyznaczone przez twojego szefa lub bezpośrednio przez system automatyczny lotu. Spóźnienie może być tragicznym w skutkach losowym błędem.

Staramy się aby każdy klient był zadowolony dlatego z pewnością Staramy się aby każda osoba która dołączyła do naszej firmy Jako nasz klient czuł się naprawdę wyróżniony oraz zadowolony. Dla naszej firmy tak naprawdę nie jest ważne w które miejsce w Warszawie dostarczamy naszych klientów lub ich bagaże

Praktycznie w całej Polsce aczkolwiek nasza firma zaczęła rozwijać się na podstawie portu lotniczego pomiędzy Warszawą a Radomiem. Nasi główni klienci podróżują z portu lotniczego warszawa-radom na lotniska w Warszawie, między innymi Pomagamy dostać się do portu lotniczego Warszawa Chopina, na lotnisko warszawa Modlin a nawet Staramy się dowieść naszych klientów do Krakowa Balice.

O nas, odkąd dowiedzieliśmy się o rozbudowie portu lotniczego w Radomiu działamy.

Także jeżeli szukasz kierowcę który zawiezie cię zawsze na czas bez większych problemów. Szukasz odpowiedniej firmy która jest w stanie Naprawdę rzetelnie zająć się tobą na podstawie tego że jesteś naszym klientem a nie na podstawie tego że po prostu nam płacić pieniądze.

Trafiłeś w odpowiednie miejsce nasza firma od wielu lat stara się aby każdy nasz klient był zadowolony mamy tysiące bardzo dobrych opinii w Google oraz na portalach społecznościowych. Także Zapraszamy serdecznie wszystkich którzy wylądowali na lotniskach w Warszawie i chcieliby się dostać na inne poszczególne lotniska w Polsce.

Zamów
Zadzwoń do nas!